top of page

Proč dělám radost hlavně maminkám?

Protože jsem také máma a moc dobře vím, jaké je mateřství... je nádherné, a taky pořádně náročné. Občas potřebuju impuls, pomoc, podporu, harmonii, vyladění a v neposlední řadě si potřebuji někdy udělat radost. Třeba originálním šperkem.

 

Od dětství mě zajímaly drahé kameny (nyní také, ale ty mají jinou tvrdost - takovou diamantovou :-)). Na mateřské dovolené jsem se začala zajímat o moc a sílu drahých kamenů intenzivněji. Hledala jsem kombinace na své fyzické i psychické neduhy. Nemusím nikomu vysvětlovat, že s dětmi to občas není jako na instagramovém obrázku.

 

Při práci s krystaly jsem pocítila jak působí na mne a mé okolí. A tak jsem je začala navlékat ... 

Až se z toho stala vyhledávaná vášeň, která pomáhá a zdobí. Vytunila jsem svou službu a přikládám také personifikované dopisy, které pohladí duši.

Došlo mi, že život je vlastně jako ten náramek. Navlékáme kamínek po kamínku, občas se objeví přívěsek (smích, já mám dva :-)),  velký balvan (rozhodně nemyslím manžela) a sem tam i diamant. Tím je totiž každá z nás. Nepravidelná a nedokonalá. Začnete-li ten nedokonalý nerost brousit a pilovat, získáte ryzí klenot. Životní zkušenosti a mateřské povinnosti z nás vysekávají ten nejdokonalejší briliant, který září, má svou vysokou cenu a nevyčíslitelnou hodnotu.

PHOTO-2018-10-20-21-18-47_edited.jpg
IMG_8847_edited.jpg
bottom of page